Wypożyczalnia samochodów La Gomera

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w La Gomera za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
Dlaczego warto rezerwować z nami?
  • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
  • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
  • 8000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów La Gomera

  1. Strona główna
  2. Wypożyczalnia samochodów Hiszpania
  3. Wypożyczalnia samochodów La Gomera
EasyTerra Wynajem Samochodów La Gomera jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować samochód w konkurencyjnej cenie.

Informacja o lokalizacji dla La Gomera

Wprowadzenie

La Gomera jest jedną z Wysp Kanaryjskich i tak one wszystkie ma pochodzenie wulkaniczne. Najwyższym szczytem wyspy jest Garajonay, który mierzy 1487 metrów. Obszar wokół niego jest parkiem narodowym i charakteryzuje się głębokimi wąwozami. Piękne ścieżki są wyznaczone dla mniej wprawnych jak i bardziej wyćwiczonych wędrowców.

Ludność

La Gomera posiada ponad 20,000 mieszkańców. Ludność korzysta ze specjalnego sposobu komunikacji, tj. gwizdania. Ten język gwizdany (Silbo Gomero) został wytworzony na potrzeby komunikowania informacji na dużych odległościach. Dzięki głębokim wąwozom dźwięk przenosi się daleko. Kiedy ten specyficzny język był bliski wyginięciu na początku wieku, rząd ustanowił jego nauczanie obowiązkowym przedmiotem w szkole.

Położenie

La Gomera leży na Oceanie Atlantyckim, na zachód od Maroka. Jest ona drugą największą spośród siedmiu Wysp Kanaryjskich i leży na zachód od Teneryfy oraz na południowy-wschód od Las Palmas. 

Gospodarka

Obecnie turystyka jest najważniejszym źródłem dochodów La Gomery. Poza tym, rolnictwo jest również dość istotne (zboże, groch, fasola, soczewica oraz ziemniaki). Ponadto, na terenie wyspy znajdują się winnice, gdzie mieszkańcy produkują wyborne wina. Plantacje bananowe są także częstym elementem krajobrazu.

Lotniska

La Gomera posiada lotnisko (blisko Playa Santiago), ale obsługuje ono tylko lokalne loty na Teneryfę oraz na Gran Canaria. Większość turystów leci najpierw na Teneryfę, a następnie kontynuuje swoją podróż do La Gomery. 

Transport publiczny

Wyspa oferuje połączenia autobusowe do stolicy San Sebastian oraz miejscowości Valle Gran Rey, Valle Hermoso oraz Santiago cztery lub pięć razy w ciągu dnia (ale rzadziej w soboty). Te połączenia autobusowe są bardzo popularne, szczególnie poranne w stronę gór i popołudniami do centrów turystycznych.

Ruch uliczny oraz parkowanie

Samochód wypożyczony na miejscu jest idealną opcją transportu aby odwiedzić najpiękniejsze miejsca na La Gomera. Musisz wziąć pod uwagę, iż La Gomera jest wyspą górzystą i drogi mogą być naprawdę kręte. Odległość między San Sebastian oraz Valle Gran Rey to zaledwie 22 kilometry, ale gdy zliczyć kilometry na trasie to będzie ich aż 45. Ponadto, jest zobowiązany by jechać powoli, gdyż kręte drogi mogą być czasami wyjątkowo wąskie.

Hotele

Wiele hoteli oraz pensjonatów można znaleźć w Dolinie Gran Rey. Ponadto, wyspa dysponuje dużą ilością barów oraz restauracji. Ponadto, dobre zakwaterowanie można znaleźć w San Sebastian i blisko Playa Santiago. Dla miłośników spokoju polecane są szczególnie miejsca w wyżej położonych wioskach. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, iż temperatury są niższe niż na wybrzeżu.

Linki zewnętrzne

Celem uzyskania pełniejszej informacji na temat La Gomery, zalecamy skorzystanie z Google oraz następujących linków:

Często zadawane pytania

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy? Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście. Co muszę zrobić podczas odbioru samochód? Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające. Czy są jakieś dodatkowe koszty? Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem). Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu? W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży. Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"? Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie. Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację? Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej). Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji? W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin). Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
  • Avis
  • Europcar
  • Hertz
  • Keddy By Europcar

Wszystkie miasta w La Gomera

EasyTerra Wynajem Samochodów La Gomera porównuje ceny wypożyczalni w następujących miastach: