Wypożyczalnia samochodów Berlin Lotnisko-Tegel

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Berlin Lotnisko-Tegel za Ciebie.

Podróżuj bez obaw z EasyTerra. Oszczędzasz do 60% cen wszystkich głównych wypożyczalni samochodów w Berlin Lotnisko-Tegel.

Wpisz miasto lub kod lotniska
Dlaczego warto rezerwować z nami?
  • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
  • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
  • 8000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Berlin Lotnisko-Tegel

  1. Strona główna
  2. Wypożyczalnia samochodów Niemcy
  3. Wypożyczalnia samochodów Berlin
  4. Berlin Lotnisko-Tegel
EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Informacja na temat lokalizacji dla Berlin Lotnisko-Tegel

Lotnisko Berlin Tegel w skrócie

Niemiecka stolica Berlin posiada trzy lotniska: Lotnisko Tegel, Lotnisko Schoenefeld oraz mniejsze Lotnisko Tempelhof. W 2011 roku lotnisko Schönfeld pozostanie jedynym lotniskiem, którego nazwa będzie zmieniona na Międzynarodowe Lotnisko Hauptstadt-Berlin-Brandenburgia (BBI). Do tej pory liczba pasażerów lotniska Tegel rosła stabilnie. Lotnisko posiada heksagonalny terminal, co oznacza, że pasażerowie nie muszą chodzić zbyt daleko.

Lotnisko posiada bezpośrednie połączenie kolejowe/metro z miastem. Autobusy odjeżdżają co 10 minut aby zabrać pasażerów na dworzec centralny. Lotnisko znajduje się 8 kilometrów na północny zachód od centrum Berlina. Droga na lotnisko w obie strony jest dobrze oznakowana.

Na lotnisku znajdują się hotele. Znajdziesz tu średnią ilość sklepów oraz cztery bary szybkiej obsługi i pięć restauracji. Udogodnienia biznesowe dostępne są zarówno w lotniskowym centrum usługowym jak i w sali VIP w hali centralnej. Ponadto Lotnisko mieści banki, bankomaty, kantory wymiany walut i pocztę. To wszystko znajduje się w hali centralnej. W całym terminalu dostępny jest bezprzewodowy internet.

W transporcie lotniczym lotnisko Berlin Tegel oznaczone jest skrótami TXL (kod IATA) oraz EDDT (kod ICAO).

Link do oficjalnej strony Lotniska Berlin Tegel.