Wypożyczalnia samochodów Berlin Lotnisko-Tegel

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Berlin Lotnisko-Tegel za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 8000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Berlin Lotnisko-Tegel

 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Niemcy
 3. Wypożyczalnia samochodów Berlin
 4. Berlin Tegel Airport
EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Informacja na temat lokalizacji dla Berlin Lotnisko-Tegel

Lotnisko Berlin Tegel w skrócie

Niemiecka stolica Berlin posiada trzy lotniska: Lotnisko Tegel, Lotnisko Schoenefeld oraz mniejsze Lotnisko Tempelhof. W 2011 roku lotnisko Schönfeld pozostanie jedynym lotniskiem, którego nazwa będzie zmieniona na Międzynarodowe Lotnisko Hauptstadt-Berlin-Brandenburgia (BBI). Do tej pory liczba pasażerów lotniska Tegel rosła stabilnie. Lotnisko posiada heksagonalny terminal, co oznacza, że pasażerowie nie muszą chodzić zbyt daleko.

Lotnisko posiada bezpośrednie połączenie kolejowe/metro z miastem. Autobusy odjeżdżają co 10 minut aby zabrać pasażerów na dworzec centralny. Lotnisko znajduje się 8 kilometrów na północny zachód od centrum Berlina. Droga na lotnisko w obie strony jest dobrze oznakowana.

Na lotnisku znajdują się hotele. Znajdziesz tu średnią ilość sklepów oraz cztery bary szybkiej obsługi i pięć restauracji. Udogodnienia biznesowe dostępne są zarówno w lotniskowym centrum usługowym jak i w sali VIP w hali centralnej. Ponadto Lotnisko mieści banki, bankomaty, kantory wymiany walut i pocztę. To wszystko znajduje się w hali centralnej. W całym terminalu dostępny jest bezprzewodowy internet.

W transporcie lotniczym lotnisko Berlin Tegel oznaczone jest skrótami TXL (kod IATA) oraz EDDT (kod ICAO).

Link do oficjalnej strony Lotniska Berlin Tegel.

Często zadawane pytania

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy? Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście. Co muszę zrobić podczas odbioru samochód? Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające. Czy są jakieś dodatkowe koszty? Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem). Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu? W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży. Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"? Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie. Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację? Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej). Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji? W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin). Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Alamo Rent a Car
 • Avis
 • Buchbinder
 • Budget
 • Dollar Rent a Car
 • Enterprise
 • Europcar
 • FireFly Car Rental
 • Flizzr
 • GLOBAL Rent-a-Car
 • Hertz
 • InterRent
 • Keddy By Europcar
 • National Car Rental
 • SIXT Rent a Car
 • Thrifty
 • Your Rent

Inne lokalizacje wypożyczalni w Berlin

Poza Berlin Lotnisko-Tegel w Berlin EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje również ceny wypożyczalni samochodów w następujących lokalizacjach w Berlin: