Wypożyczalnia samochodów Frankfurt Lotnisko-Rhein Main

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Frankfurt Lotnisko-Rhein Main za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
Dlaczego warto rezerwować z nami?
  • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
  • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
  • 8000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Frankfurt Lotnisko-Rhein Main

  1. Strona główna
  2. Wypożyczalnia samochodów Niemcy
  3. Wypożyczalnia samochodów Frankfurt
  4. Frankfurt Lotnisko-Rhein Main
EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Informacja na temat lokalizacji dla Frankfurt Lotnisko-Rhein Main

Lotnisko we Frankfurcie w skrócie

Lotnisko we Frankfurcie lub inaczej Lotnisko Frankurt Ren-Men to największe lotnisko w Niemczech. Jest to ważny europejski wiodący port lotniczy, który obsłużył 52 miliony pasażerów w 2005 roku, co czyni go trzecim najbardziej obleganym lotniskiem w Europie, przed nim plasują się Londyn-Heathrow i Paris-Charles de Gaulle. W planach zamierzano wybudowanie czwartego pasa startowego, jednakże decyzja w tej sprawie jest systematycznie odraczana.

Istnieją dwa terminale z trzecim w trakcie budowy. Połączenie między terminalami utrzymuje tak zwana Skyline - automatyczna kolej bezzałogowa. wybudowano dwie stacje kolejowe podziemną i naziemną. Lotnisko znajduje się 12 kilometrów na południowy zachód od miasta i jest łatwo dostępne dla samochodów lub autobusów.

Lotnisko posiada hotele. W mieście również znajduje sią duża liczba hoteli z połączeniem autobusowym do lotniska. W obu terminalach znajduje się mnóstwo sklepów, barów szybkiej obsługi, kawiarni i restauracji. Biznesowe udogodnienia znajdują się we frankfurckim biurze obsługi na przeciwko terminala numer 1. Wiele linii lotniczych posiada własne biura na lotnisku. Ponadto lotnisko oferuje następujące usługi: banków, kantorów wymiany walut i bankomatów. Znajduje się tu także w pełni wyposażona poczta oraz place zabaw dla dzieci, pokoje dla matek z dziećmi oraz budki telefoniczne. W obu terminalach dostępny jest bezprzewodowy internet.

W transporcie lotniczym Lotnisko Frankfurt Ren-Men oznaczone jest skrótami FRA (kod IATA) oraz  EDDF (kod ICAO).

Link do oficjalnej strony Lotniska Frankfurt Ren-Men.

Inne lokalizacje wypożyczalni w Frankfurt

Poza Frankfurt Lotnisko-Rhein Main w Frankfurt EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje również ceny wypożyczalni samochodów w następujących lokalizacjach w Frankfurt: