Wypożyczalnia samochodów Frankfurt Dworzec kolejowy

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Frankfurt Dworzec kolejowy za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
Dlaczego warto rezerwować z nami?
  • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
  • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
  • 8000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Frankfurt Dworzec kolejowy

  1. Strona główna
  2. Wypożyczalnia samochodów Niemcy
  3. Wypożyczalnia samochodów Frankfurt
  4. Frankfurt Train Station
EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Informacja na temat lokalizacji dla Frankfurt Dworzec kolejowy

Informacje ogólne

Frankfurt am Main Hauptbahnhof to główna stacja kolejowa w niemieckim mieście Frankfurcie nad Menem. Jest najbardziej zatłoczoną stacją kolejową w Niemczech po Berlinie oraz jedną z najczęściej odwiedzanych stacji w Europie. Przepiękny budynek, który sięga 1888 roku znajduje się w centrum Frankfurtu nad Menem.

Transport

Jeśli nie jesteś w trakcie podróży i chcesz zwiedzić Frankfurt nad Menem to możesz znaleźć taksówki przed stacją kolejową. Nie potrzebujesz rezerwacji. Miejskie autobusy, które kursują przez całe miasto i jego okolice można znaleźć na stacji autobusowej w południowej części stacji na Mannheimstrasse. Tramwaje zatrzymują się przed głównym wyjściem. U-bahn i S-bahn odjeżdżają ze stacji Frankfurt Hauptbahnhof Tief, stacji metra, która leży pod stacją kolejową. Wejście znajdziesz pod północną częścią stacji kolejowej. Podążaj za znakami 101-104. Jeśli wolisz wypożyczyć samochód we Frankfurcie to będziesz miał mnóstwo możliwości do wyboru na stacji. Biura takich wypożyczalni samochodowych jak Advice, Sixt, Europcar i Hertz znajdziesz w Reisezentrum Deutsche Bahn (DB).

Usługi

Jest tu przechowalnia bagażu zarówno dla bagażu podręcznego jak i większej ilości bagażu. Stacja posiada również punkt informacyjny oraz biura agencji turystycznych. Wszystkie udogodnienia są dostępne dla osób niepełnosprawnych. Ponadto lokalne biuro informacji turystycznych ma swój punkt informacyjny na stacji.

Restauracje

Stacja oferuje szeroki zakres punktów gastronomicznych, gdzie można coś zjeść i napić się. Dla tych, którzy lubią kawę jest tu Starbucks, ale większe restauracje fast-food także są tu dobrze reprezentowane. Mieści się tu bar sushi oraz bar niemiecki z tradycyjnym jedzeniem i piwem.

Sklep

Stacja kolejowa Frankfurt nad Menem jest dobrym miejscem na zakupy. Znajdziesz tu szewca, kwiaciarnie, pralnię, salon gier, ale i sklep z pamiątkami oraz sklepy z wyrobami tytoniowymi.

Użyteczne linki

Często zadawane pytania

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy? Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście. Co muszę zrobić podczas odbioru samochód? Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające. Czy są jakieś dodatkowe koszty? Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem). Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu? W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży. Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"? Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie. Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację? Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej). Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji? W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Inne lokalizacje wypożyczalni w Frankfurt

Poza Frankfurt Dworzec kolejowy w Frankfurt EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje również ceny wypożyczalni samochodów w następujących lokalizacjach w Frankfurt: