Wypożyczalnia samochodów Frankfurt

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Frankfurt za Ciebie.

 • Anulowaniegratis
 • Gwarancja najlepszej ceny
 • 8000+ lokalizacji
Wpisz miasto lub kod lotniska
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 8000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Frankfurt

 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Niemcy
 3. Wypożyczalnia samochodów Frankfurt
EasyTerra Wynajem Samochodów Frankfurt jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Informacja o lokalizacji dla Frankfurt

Wypożyczalnia samochodów Frankfurt
Wypożyczalnia samochodów Frankfurt

Wprowadzenie

Frankfurt znajduje się na obu brzegach rzeki Men. Miasto stanowi bijące serce finansów Niemiec i kontynentu europejskiego. Lśniące drapacze chmur  przypominają Manhattan w Nowym Jorku, dlatego też Frankfurt również nazywany "Mainhattanem". Miasto jest ważnym punktem, gdzie spotykają się zarówno drogi samochodowe, kolejowe jak i ruch powietrzny.

Niemcy ogólnie mówią o mieście pełną nazwą "Frankfurt nad Menem", aby rozróżnić go od mniejszego Frankfurtu nad Odrą w niemieckim landzie Brandenburgia. 

Ludność

Miasto posiada ponad 650000 mieszkańców. Nie mniej niż 20 % mieszkańców stanowią cudzoziemcy, od dyrektorów banków po emigrantów szukających pracy. Nadzwyczajnym faktem jest, że liczba mieszkańców pozostała niezmienna od lat 60-tych XX wieku. 

Położenie

Frankfurt znajduje się w centrum Niemiec na obu brzegach Menu (rzeka, która wpada do Renu, 35 kilometrów na zachód od miasta). Na północnym wschodzie od miasta znajduje się niski łańcuch górski Taunus.

Gospodarka

Sercem gospodarki we Frankfurcie jest sektor finansów. Największa Giełda Papierów Wartościowych na kontynencie europejskim znajduje się w tym mieście, jak również Europejski Bank Centralny, Niemiecki Bank Rezerw Federalnych oraz biura największych niemieckich korporacji bankowych. Ponadto miasto jest ważnym centrum międzynarodowych kongresów i targów takich jak Internationale Automobil-Ausstellung (Największa na świecie wystawa samochodów) oraz Frankfurter Buchmesse (Największy na świecie targ książek).

Frankfurt to jedno z europejskich miast, które ma największy przychód na jednego mieszkańca.

Lotniska

Międzynarodowe Lotnisko Frankfurt Ren Men znajduje się 12 kilometrów poza miastem i obsługuje blisko 55 milionów pasażerów rocznie, co stanowi trzeci największy wynik w Europie. 

Tanie linie lotnicze kursują z Lotniska Frankfurt Hahn. Jego nazwa jest nieco zwodnicza ponieważ lotnisko znajduje się 120 kilometrów na zachód od miasta. 

Transport publiczny

Frankfurt posiada doskonałą sieć transportu publicznego. Znajduje się tu 7 linii metra (U-Bahn), 9 linii tramwajowych oraz 42 linie autobusowe. W piątki i soboty kursują autobusy nocne. 

S-Bahn (podmiejski system kolei) zabierze Cię w miejsca poza Frankfurtem oraz ma dobre połączenia w całym obszarze Ren Men.

Ruch miejski i parkowanie

Jak w przypadku innych niemieckich miast, tak i w przypadku centrum Frankfurtu znajduje się tak zwana "Umweltzone" (strefa obniżonej emisji spalin). Tylko samochody ze specjalną naklejką na przedniej szybie mają pozwolenie na wjazd do tej strefy. Wymagania na zezwolenia dla takich samochodów w tej strefie będą zaostrzone w następnych latach.

Znalezienie miejsca do parkowania nie jest trudne we Frankfurcie z wyjątkiem dużych międzynarodowych wystaw. Miasto posiada dynamiczny system parkingowy, który prowadzi samochody do miejsc wolnych w jednym z 19 parkingów piętrowych.

Na granicy miasta jest kilka parkingów typu "parkuj i jedź", gdzie możesz zostawić swój samochód i kontynuować podróż środkami transportu publicznego do centrum.

Hotele

Frankfurt posiada szeroki zakres hotelowych ofert w każdej kategorii cenowej. Bądź świadom, że trudno będzie znaleźć miejsce do zakwaterowania w trakcie trwania dużych targów i wystaw a ponadto ceny, nawet w mniejszych i mniej ekskluzywnych hotelach, poszybują w górę.

Źródła zewnętrzne

W poszukiwaniu innych informacji o Frankfurcie nad Menem polecamy skorzystać z wyszukiwarki Google oraz następujących źródeł:

Często zadawane pytania

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy? Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście. Co muszę zrobić podczas odbioru samochód? Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające. Czy są jakieś dodatkowe koszty? Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem). Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu? W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży. Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"? Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie. Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację? Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej). Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji? W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin). Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • AbsoluteCar
 • Advantage Rent a Car
 • Alamo Rent a Car
 • Avis
 • Buchbinder
 • Budget
 • Dollar Rent a Car
 • Edel & Stark
 • Enterprise
 • Europcar
 • FireFly Car Rental
 • Flizzr
 • GLOBAL Rent-a-Car
 • Hertz
 • InterRent
 • Keddy By Europcar
 • McRent
 • National Car Rental
 • Peugeot
 • Renault
 • SIXT Rent a Car
 • Thrifty
 • Your Rent

Wypożyczalnie samochodów w Frankfurt

EasyTerra Wynajem Samochodów Frankfurt porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Niemcy, ale w mieście innym niż Frankfurt, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów Niemcy stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Niemcy chciałabyś wypożyczyć samochód.