Wypożyczalnia samochodów Stuttgart Lotnisko-Echterdingen

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Stuttgart Lotnisko-Echterdingen za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 8000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Stuttgart Lotnisko-Echterdingen

 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Niemcy
 3. Wypożyczalnia samochodów Stuttgart
 4. Stuttgart Echterdingen Airport
EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Informacja na temat lokalizacji dla Stuttgart Lotnisko-Echterdingen

Lotnisko Stuttgart-Echterdingen w skrócie

Lotnisko Stuttgart Echterdingen znajduje się 13 kilometrów od miasta Stuttgart. Pomimo, że ma tylko jeden pas startowy jest to siódme najbardziej zatłoczone lotnisko w Niemczech. Stuttgart obsługuje ponad 10 milionów pasażerów rocznie. Lokalna społeczność nazywa to lotnisko Stuttgart Echterdingen po jego lokalizacji. Lotnisko posiada cztery terminale.

Z lotniska do Stuttgartu jest doskonałe połączenie kolejowe, pociągi kursują kilka razy na godzinę. Do lotniska z łatwością można dojechać samochodem lub autobusem. Możesz spędzić noc w hotelu na lotnisku Stuttgart lub gdzieś w pobliżu.

Na lotnisku znajduje się duży zakres sklepów i restauracji. Lotnisko posiada również centrum konferencyjne z rozbudowanymi udogodnieniami biznesowymi. Na lotnisku jest sala VIP i dostępne są różne usługi dla VIPów w celu poprawienia komfortu. Wszystkie terminale mają banki, kantory wymiany walut, bankomaty i szerokopasmowy internet bezprzewodowy. Ponadto możesz skorzystać z masażu, usług fryzjera. Jest tu także plac zabaw dla dzieci i punkt pierwszej pomocy. Lotnisko oferuje wycieczki turystyczne z przewodnikiem.

W transporcie lotniczym lotnisko Stuttgart-Echterdingen oznaczone jest skrótami STR (kod IATA) oraz EDDS (kod ICAO).

Link do oficjalnej strony Lotniska Stuttgart-Echterdingen.

Często zadawane pytania

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy? Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście. Co muszę zrobić podczas odbioru samochód? Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające. Czy są jakieś dodatkowe koszty? Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem). Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu? W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży. Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"? Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie. Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację? Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej). Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji? W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin). Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Alamo Rent a Car
 • Avis
 • Buchbinder
 • Budget
 • Dollar Rent a Car
 • Edel & Stark
 • Enterprise
 • Europcar
 • FireFly Car Rental
 • Flizzr
 • GLOBAL Rent-a-Car
 • Hertz
 • InterRent
 • Keddy By Europcar
 • McRent
 • National Car Rental
 • SIXT Rent a Car
 • Thrifty
 • Your Rent

Inne lokalizacje wypożyczalni w Stuttgart

Poza Stuttgart Lotnisko-Echterdingen w Stuttgart EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje również ceny wypożyczalni samochodów w następujących lokalizacjach w Stuttgart:

Lotniska w centrum