• Opnie klientów 8.4 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Dortmund

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Dortmund za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Dortmund

EasyTerra Wynajem Samochodów Dortmund jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Popularne lokalizacje wynajmu samochodów w mieście Dortmund

Następujące lokalizacje wypożyczalni są najbardziej popularne przy wynajmie samochodu w Dortmund

Promocje na wynajem samochodów w Dortmund

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Dortmund.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
SUV
Elektryczny

Wypożyczalnie samochodów w Dortmund

Poniżej wyszczególniono najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Dortmund. Za pomocą jednego wyszukiwania porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni.

 • Dollar Rent a Car

  8.5 (3788)
  Brak dostępnych taryf
 • Budget

  8.1 (8922)
  Brak dostępnych taryf
 • Europcar

  8.1 (7231)
  Od zł 170 / dzień
 • Keddy By Europcar

  8.1 (2949)
  Od zł 150 / dzień
 • Flizzr

  7.9 (267)
  Od zł 132 / dzień
 • Avis

  7.8 (5293)
  Brak dostępnych taryf
 • Enterprise

  7.8 (1693)
  Brak dostępnych taryf
 • Hertz

  7.7 (6097)
  Brak dostępnych taryf
 • Your Rent

  7.7 (49)
  Brak dostępnych taryf
 • GLOBAL Rent-a-Car

  7.6 (747)
  Brak dostępnych taryf
 • Thrifty

  7.6 (4785)
  Brak dostępnych taryf
 • Sixt

  7.6 (2875)
  Od zł 131 / dzień
 • Buchbinder

  7.3 (498)
  Od zł 133 / dzień
 • InterRent

  7.2 (5931)
  Brak dostępnych taryf
 • Global Rent a Car

  7 (137)
  Brak dostępnych taryf
 • McRent

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.4/10 w 440 recenzjach

Kiedy zarezerwować wypożyczenie samochodu w Dortmund?

Dortmund – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Dortmund), Grudzień to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Dortmund), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Dortmund), Grudzień to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Dortmund), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Dortmund - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Dortmund), Grudzień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Dortmund - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Dortmund), Grudzień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Dortmund - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Dortmund), Grudzień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Maj to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Dortmund – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Dortmund), Lipiec jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Dortmund - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Dortmund), Grudzień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Dortmund – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Dortmund), Grudzień jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Dortmund - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Dortmund), Grudzień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Dortmund - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Dortmund) Grudzień jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Luty jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Dortmund) Grudzień jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Maj jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Dortmund - Kiedy najtaniej wynająć samochód sportowy?

W tej lokalizacji (Dortmund), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu sportowego. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałym okresie roku średnia cena wynosi dziennie. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc, w którym można wynająć samochód sportowy w tej lokalizacji, średnia cena to wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Dortmund - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Dortmund) Grudzień to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Grudzień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Wypożyczalnie samochodów w pobliżu Dortmund

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Niemcy, ale w mieście innym niż Dortmund, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów w kraju: Niemcy stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Niemcy chciałabyś wypożyczyć samochód.

Wypożyczalnie samochodów w Dortmund

EasyTerra Wynajem Samochodów Dortmund porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Evinger Straße 35
Königswall 15
Martener Hellweg 37

Informacja o lokalizacji dla Dortmund

Wprowadzenie

Dortmund znajduje się w samym sercu kraju związkowego Nadrenii Północnej - Westfalii w Zagłębiu Ruhry. Centrum miasta zostało mocno zbombardowane w czasie II Wojny Światowej. Chociaż niektóre budynki zostały odnowione to wygląd nowoczesnego miasta dominuje. Dortmund szczególnie znany jest jako miasto pełne sklepów, z dużymi domami handlowymi i małymi wyspecjalizowanymi sklepami. Jest to również miasto zieleni: prawie połowa zurbanizowanego terenu zajęta jest przez parki, fontanny i lasy.

Ludność

Dortmund liczy około 600000 mieszkańców i dlatego jest największym miastem w Zagłębiu Ruhry.

Położenie

Miasto leży w zachodnich Niemczech na północ od rzeki Rur. Górny bieg rzeki Emscher przepływa ze wschodu na zachód przez miasto. Miasto połączone jest z Morzem Północnym przez Kanał Dortmund-Ems. Wewnętrzna część portu w Dortmundzie straciła znacznie na wartości a część portu używana jest dzisiaj w obsłudze statków wycieczkowych.

Gospodarka

Dortmund znany był wcześniej jako miasto przemysłowe (węgiel i stal), ale od lat 80-tych XX wieku skupiał się bardzo na innych sektorach gospodarki. Dzisiaj jest centrum usług i technologii. Miasto jest węzłem kolejowym i autostradowym oraz w transporcie i logistyce i z tego powodu odgrywa ważną rolę w lokalnej gospodarce. 

Jednakże Dortmund utrzymuje również jeden z najwyższych wskaźników bezrobocia w Niemczech, wielu ludzi, którzy pracowali w "starym" przemyśle nie mogą znaleźć miejsca w "nowej gospodarce" Dortmundu.

Lotniska

Lotnisko Dortmund znajduje się na wschodzie miasta i z łatwością można do niego dojechać wypożyczonym samochodem autostradą Ruhry (A44) lub obwodnicą dortmundzką. Droga na lotnisko jest dobrze oznakowana. Lotnisko Dortmund wykorzystywane jest głównie przez tanie linie lotnicze. 

Transport publiczny

Miasto posiada doskonały system transportu publicznego, który jest częścią Verkehrsverbund Rhein-Ruhr. Przez zintegrowany system kolei, metra i autobusów możesz nie tylko komfortowo dostać się do różnych obszarów Dortmundu, ale także do miejsc w całym Zagłębiu Ruhry. Istnieje również wisząca jednoszynowa kolej (H-Bahn) łącząca dwa uniwersytety w mieście Eichlinghofen i Parku Naukowym.

Ruch miejski i parkowanie

Dortmund został odbudowany po II Wojnie Światowej z szerokimi ulicami, dzięki którym do każdego obszaru w mieście można z łatwością dojechać wypożyczonym samochodem. Jednakże bardzo brakuje miejsc do parkowania w centrum miasta. Prawdą jest, że duże centra handlowe mają parkingi piętrowe jednak popyt wyprzedza podaż. W najlepszym wypadku możesz zaparkować samochód przy granicy śródmieścia i dalej podróżować transportem publicznym. Jeśli chcesz dotrzeć do innych miast, Dortmund jest idealnie usytuowany: 6 autostrad przecina się w mieście (A1, A2, A40, A42, A44 i A45).

Hotele

Miasto ma dobry wybór hoteli, większość w średniej klasie. Wiele konferencji odbywa się w Dortmundzie i w tym okresie zaleca się zarezerwować pokój ze znacznym wyprzedzeniem. 

Źródła zewnętrzne

W poszukiwaniu innych informacji o Dortmundzie polecamy skorzystać z wyszukiwarki Google oraz następujących źródeł:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  100 km/h
 • Język
  German
 • Popularna klasa samochodu
  Ekonomiczny

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Dollar Rent a Car
 • Budget
 • Europcar
 • Keddy By Europcar
 • Flizzr
 • Avis
 • Enterprise
 • Hertz
 • Your Rent
 • GLOBAL Rent-a-Car
 • Thrifty
 • Sixt
 • Buchbinder
 • InterRent
 • Global Rent a Car
 • McRent
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Niemcy
 3. Wypożyczalnia samochodów Dortmund