• Opnie klientów 8.5 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Katowice

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Katowice za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Katowice

EasyTerra Wynajem Samochodów Katowice jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Popularne lokalizacje wynajmu samochodów w mieście Katowice

Następujące lokalizacje wypożyczalni są najbardziej popularne przy wynajmie samochodu w Katowice

Promocje na wynajem samochodów w Katowice

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Katowice.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
SUV

Wypożyczalnie samochodów w Katowice

Poniżej wyszczególniono najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Katowice. Za pomocą jednego wyszukiwania porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni.

 • Avis

  8.7 (5354)
  Od zł 122 / dzień
 • Carwiz rent a car

  8.7 (407)
  Od zł 76 / dzień
 • Autounion Car Rental

  8.5 (53)
  Od zł 94 / dzień
 • Alamo

  7.8 (7915)
  Od zł 107 / dzień
 • Hertz

  8 (6171)
  Od zł 125 / dzień
 • Flexicar

  7.9 (26)
  Brak dostępnych taryf
 • Your Rent

  7.7 (49)
  Brak dostępnych taryf
 • Budget

  7.7 (9008)
  Od zł 105 / dzień
 • Keddy By Europcar

  7.8 (2995)
  Od zł 95 / dzień
 • Enterprise

  7.7 (1709)
  Od zł 142 / dzień
 • SurPrice car rentals

  7.1 (448)
  Od zł 77 / dzień
 • Global Rent a Car

  7 (137)
  Brak dostępnych taryf
 • Thrifty

  7 (4896)
  Brak dostępnych taryf
 • ACE Rent A Car

  Brak recenzji
  Od zł 89 / dzień
 • Express Impress

  Brak recenzji
  Od zł 122 / dzień
 • Panek

  Brak recenzji
  Od zł 92 / dzień
 • MM Cars Group

  8 (54)
  Brak dostępnych taryf
 • WHEEGO

  Brak recenzji
  Od zł 54 / dzień
 • Kaizen Rent

  Brak recenzji
  Od zł 61 / dzień
 • Dollar Rent a Car

  7.8 (3862)
  Brak dostępnych taryf
 • Europcar

  8 (7334)
  Od zł 112 / dzień
 • National Car Rental

  8 (384)
  Brak dostępnych taryf
 • Rent a star

  7.9 (761)
  Brak dostępnych taryf
 • Green Motion

  7 (1711)
  Brak dostępnych taryf
 • Sixt

  7.8 (2937)
  Od zł 113 / dzień
 • addCarRental

  6.3 (95)
  Brak dostępnych taryf
 • InterRent

  6.5 (5931)
  Brak dostępnych taryf

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.5/10 w 453 recenzjach

Kiedy zarezerwować wypożyczenie samochodu w Katowice?

Katowice – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Katowice), Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Katowice), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Katowice), Październik to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Katowice), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Katowice - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Katowice), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Katowice - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Katowice), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Katowice - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Katowice), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Katowice – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Katowice), Październik jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Katowice - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Katowice), Październik jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Katowice – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Katowice), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Katowice - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Katowice), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Katowice - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Katowice) Październik jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Kwiecień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Katowice) Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Grudzień jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Katowice - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć sedana?

W tym miejscu (Katowice) Lipiec to najtańszy miesiąc na wynajem sedana. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu sedana w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Wypożyczalnie samochodów w pobliżu Katowice

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Polska, ale w mieście innym niż Katowice, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów w kraju: Polska stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Polska chciałabyś wypożyczyć samochód.

Wypożyczalnie samochodów w Katowice

EasyTerra Wynajem Samochodów Katowice porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Miedziana 10
Ul. Powstancow 12

Informacja o lokalizacji dla Katowice

Wprowadzenie

Katowice nie posiadają średniowiecznego centrum, jednakże dla fanów nowoczesnej architektury jest tu wiele miejsc do zobaczenia: dużo budynków w mieście jest zbudowanych w stylu Bauhaus lub Art Nouveau. Katowice kontynuują tą tradycję architektoniczną od upadku komunizmu. Ponadto co roku znajdziesz w mieście niezliczone wydarzenia kulturalne. 

Ludność

Miasto liczy ponad 300000 mieszkańców. Katowice stanowią centrum przemysłowego regionu Górnego Śląsku, gdzie żyje ponad 2,5 miliona ludzi. 

Położenie

Katowice znajdują się na południu Polski na Płaskowyżu Śląskim pomiędzy rzekami Odrą i Wisłą. Przez samo miasto przepływają dwie mniejsze rzeki: Kłodnica i Rawa.

Gospodarka

Chociaż Katowice kładą duży nacisk na zmianę wizerunku szarego przemysłowego miasta to kopalnie węgla i stalowe młyny wciąż są podstawą lokalnej gospodarki. Jest to również centrum handlu i usług. Ponadto miasto ma dwa większe centra konferencyjne i wystawy (Targ Międzynarodowy oraz "Spodek"), gdzie co roku odbywa się wiele targów i ekspozycji. 

Lotniska

Lotnisko znajduje się około 30 kilometrów na północ od Katowic. Najłatwiejszym sposobem aby dostać się do Międzynarodowego Lotniska Katowice jest jazda wypożyczonym samochodem autostradą E75 (S1) na wschód od miasta. Droga na lotnisko jest dobrze oznakowana. 

Transport publiczny

Główny dworzec autobusowy znajduje się w pobliżu Dworca Centralnego (kolejowego) w Katowicach. Transport publiczny jest dobrej jakości i kursuje często. Na każdym przystanku jest przejrzysty rozkład jazdy. W Katowicach są także linie tramwajowe. Biuro informacji linii tramwajowych znajduje się na Rynku. 

Ruch miejski i parkowanie

W centrum Katowic można napotkać wiele ulic jednokierunkowych a ponadto znaki drogowe pozostawiają wiele do życzenia. Może to spowodować trudności w orientacji w terenie. Najlepszą rzeczą w tym wypadku jest zaparkować swój samochód na jednym z parkingów strzeżonych. Nie zalecamy parkowania na ulicy.

Wypożyczony samochód jest idealnym środkiem transportu do zwiedzania okolic miasta. Katowice znajdują się na autostradzie A4, jednej z najlepszych dróg w Polsce, jednak będziesz musiał zapłacić za przejazd na niej.

Hotele

W Katowicach znajduje się dobry zakres hoteli i innych rodzajów zakwaterowań. W lecie polecamy zarezerwować hotel ze znacznym wyprzedzeniem. Znajduje się tu również szeroki wybór apartamentów, które można wynająć na krótszy lub dłuższy okres. Agencje turystyczne z pewnością Ci pomogą. 

Źródła zewnętrzne

W poszukiwaniu innych informacji o Katowicach polecamy skorzystać z wyszukiwarki Google oraz następujących źródeł:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Polish złoty
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  Polish
 • Popularna klasa samochodu
  Kompaktowy

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Avis
 • Carwiz rent a car
 • Autounion Car Rental
 • Alamo
 • Hertz
 • Flexicar
 • Your Rent
 • Budget
 • Keddy By Europcar
 • Enterprise
 • SurPrice car rentals
 • Global Rent a Car
 • Thrifty
 • ACE Rent A Car
 • Express Impress
 • Panek
 • MM Cars Group
 • WHEEGO
 • Kaizen Rent
 • Dollar Rent a Car
 • Europcar
 • National Car Rental
 • Rent a star
 • Green Motion
 • Sixt
 • addCarRental
 • InterRent
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Polska
 3. Wypożyczalnia samochodów Katowice