• Opnie klientów 8.4 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Bolonia

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Bolonia za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Bolonia

EasyTerra Wynajem Samochodów Bolonia jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Popularne lokalizacje wynajmu samochodów w mieście Bolonia

Następujące lokalizacje wypożyczalni są najbardziej popularne przy wynajmie samochodu w Bolonia

Promocje na wynajem samochodów w Bolonia

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Bolonia.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV
Elektryczny

Wypożyczalnie samochodów w Bolonia

Poniżej wyszczególniono najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Bolonia. Za pomocą jednego wyszukiwania porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni.

 • NÜ Car Rentals

  8.2 (19)
  Brak dostępnych taryf
 • National Car Rental

  8.1 (376)
  Brak dostępnych taryf
 • Goldcar Key'n Go

  8 (2)
  Od zł 106 / dzień
 • LocautoRent

  8 (1579)
  Od zł 130 / dzień
 • Centauro

  7.8 (4410)
  Od zł 73 / dzień
 • Alamo

  7.7 (7785)
  Od zł 148 / dzień
 • Drivalia

  7.7 (199)
  Od zł 111 / dzień
 • Hertz

  7.7 (6095)
  Od zł 129 / dzień
 • Your Rent

  7.7 (49)
  Brak dostępnych taryf
 • Sixt

  7.6 (2876)
  Od zł 132 / dzień
 • Enterprise

  7.5 (1673)
  Od zł 155 / dzień
 • Europcar

  7.5 (7225)
  Od zł 134 / dzień
 • Noleggiare

  7.5 (321)
  Od zł 112 / dzień
 • Thrifty

  7.4 (4768)
  Od zł 100 / dzień
 • Maggiore

  7.3 (1576)
  Od zł 180 / dzień
 • Target Rent

  7.3 (29)
  Brak dostępnych taryf
 • Ecovia Rent

  7.3 (282)
  Od zł 65 / dzień
 • JoyRent

  7.3 (39)
  Brak dostępnych taryf
 • Sicily by Car

  7.1 (2998)
  Od zł 87 / dzień
 • Dollar Rent a Car

  7.1 (3789)
  Od zł 93 / dzień
 • Keddy By Europcar

  7.1 (2950)
  Od zł 100 / dzień
 • Avis

  7 (5288)
  Od zł 160 / dzień
 • SurPrice car rentals

  6.9 (416)
  Brak dostępnych taryf
 • Optimo Rent

  6.9 (43)
  Brak dostępnych taryf
 • B-Rent

  6.8 (210)
  Brak dostępnych taryf
 • Leasys

  6.8 (900)
  Od zł 155 / dzień
 • Budget

  6.8 (8915)
  Od zł 122 / dzień
 • FireFly Car Rental

  6.7 (3428)
  Brak dostępnych taryf
 • InterRent

  6.2 (5931)
  Od zł 399 / dzień
 • Goldcar

  5.9 (5042)
  Od zł 60 / dzień
 • Rhodium Car Rental

  5.8 (160)
  Brak dostępnych taryf
 • McRent

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.4/10 w 441 recenzjach

Kiedy zarezerwować wypożyczenie samochodu w Bolonia?

Bolonia – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Bolonia), Luty to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Bolonia), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Bolonia), Luty to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Bolonia), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bolonia - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Bolonia), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bolonia - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Bolonia), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bolonia - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Bolonia), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bolonia – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Bolonia), Grudzień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bolonia - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Bolonia), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bolonia – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Bolonia), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bolonia - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Bolonia), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bolonia - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Bolonia) Listopad jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Bolonia) Marzec jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bolonia - Kiedy najtaniej wynająć samochód sportowy?

W tej lokalizacji (Bolonia), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu sportowego. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałym okresie roku średnia cena wynosi dziennie. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc, w którym można wynająć samochód sportowy w tej lokalizacji, średnia cena to wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bolonia - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Bolonia) Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bolonia - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć sedana?

W tym miejscu (Bolonia) Luty to najtańszy miesiąc na wynajem sedana. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu sedana w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Wypożyczalnie samochodów w pobliżu Bolonia

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Włochy, ale w mieście innym niż Bolonia, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów w kraju: Włochy stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Włochy chciałabyś wypożyczyć samochód.

Wypożyczalnie samochodów w Bolonia

EasyTerra Wynajem Samochodów Bolonia porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Informacja o lokalizacji dla Bolonia

Wprowadzenie

Pomimo bombardowań podczas II Wojny Światowej Bolonia pozostała jednym z najlepiej zachowanych średniowiecznych miast. Miasto znane jest jako Czerwona Bolonia z powodu politycznych upodobań swoich obywateli, a także z powodu wielu budynków zbudowanych z czerwonej cegły; Bolonia miasto nauki - z powodu wielu swoich uniwersytetów; Gruba Bolonia - z powodu swojej kuchni.

Ludność

Bolonia posiada około 382000 mieszkańców, co czyni z niej siódme największe miasto we Włoszech. Dzięki dużej liczbie studentów jest to dynamiczne miasto. Ponad 94% ludności jest pochodzenia włoskiego.

Położenie

Bolonia znajduje się nad Apeninami w prowincji  Emilia-Romania na linii dwóch dobrze znanych magnesów turystycznych: Wenecji i Florencji.

Gospodarka

Przed II Wojną Światową w Bolonii znajdował się dobrze rozwinięty przemysł z czego 40% zostało zniszczone podczas wojny. Obecnie Bolonia jest centrum włoskiego przemysłu zaawansowanych technologii. Ponadto miasto gości wiele targów. Znajduje się tu również wiele uniwersytetów. Miasto wkłada wiele wysiłku w organizację licznych wydarzeń kulturalnych by stać się atrakcyjnym kulturowo. W 2000 roku Bolonia została Europejską Stolicą Kultury.

Lotniska

Bolonia posiada międzynarodowe lotnisko: Lotnisko Guglielmo Marconi, które znajduje się na północnym zachodzie miasta. Używane jest głównie przez europejskie linie lotnicze. Z Bolonii możesz polecieć między innymi do Rzymu, Wenecji, Południowych Włoszech, Pizy, Londynu, Paryża i Frankfurtu.

Transport publiczny

Bolońska stacja kolejowa jest ważnym centrum sieci kolejowej w północnych Włoszech. Ma to związek ze strategicznym położeniem miasta. Pociągi do Rzymu i Milanu zatrzymują się na tej stacji. Większość pociągów należy do firmy Eurostar. W Bolonii można znaleźć dobrą sieć autobusową. Ponadto możesz skorzystać z autobusów do włoskich lub innych europejskich miast, które ruszają z Bolonii. 

Ruch miejski i parkowanie

Bolonia to średniej wielkości miasto, gdzie szczególnie w centrum miasta pojawiają się problemy z ruchem miejskim. Występuje tam wiele korków, co w konsekwencji prowadzi do zanieczyszczenia. W sobotnie popołudnia i niedziele ruch miejski jest zakazany w centrum miasta.

Hotele

Tanie hotele są ciężko dostępne w tym mieście, szczególnie pokoje jednoosobowe. Ma to związek z targami, które są organizowane regularnie w mieście. Jednakże kiedy nie odbywają się targi (zapytaj w biurze turystycznym) wiele hoteli oferuje znaczne zniżki. 

Źródła zewnętrzne

W poszukiwaniu innych informacji o Bolonii polecamy skorzystać z wyszukiwarki Google oraz następujących źródeł:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  110 km/h
 • Język
  Italian
 • Popularna klasa samochodu
  Mini

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • NÜ Car Rentals
 • National Car Rental
 • Goldcar Key'n Go
 • LocautoRent
 • Centauro
 • Alamo
 • Drivalia
 • Hertz
 • Your Rent
 • Sixt
 • Enterprise
 • Europcar
 • Noleggiare
 • Thrifty
 • Maggiore
 • Target Rent
 • Ecovia Rent
 • JoyRent
 • Sicily by Car
 • Dollar Rent a Car
 • Keddy By Europcar
 • Avis
 • SurPrice car rentals
 • Optimo Rent
 • B-Rent
 • Leasys
 • Budget
 • FireFly Car Rental
 • InterRent
 • Goldcar
 • Rhodium Car Rental
 • McRent
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Włochy
 3. Wypożyczalnia samochodów Bolonia