Wypożyczalnia samochodów Lizbona Dworzec kolejowy

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Lizbona Dworzec kolejowy za Ciebie.

Podróżuj bez obaw z EasyTerra. Oszczędzasz do 60% cen wszystkich głównych wypożyczalni samochodów w Lizbona Dworzec kolejowy.

  • Anulowaniegratis
  • Gwarancja najlepszej ceny
  • 8000+ lokalizacji
Wpisz miasto lub kod lotniska
Dlaczego warto rezerwować z nami?
  • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
  • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
  • 8000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Lizbona Dworzec kolejowy

  1. Strona główna
  2. Wypożyczalnia samochodów Portugalia
  3. Wypożyczalnia samochodów Lizbona
  4. Lisbon Train Station
EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Informacja na temat lokalizacji dla Lizbona Dworzec kolejowy

Informacje ogólne

Santa Apolónia to centralny dworzec kolejowy i dlatego znajduje się w centrum tego portugalskiego miasta w dzielnicy Alfama. Stacja kolejowa Santa Apolónia została oddana do użytku 1 maja 1865 roku co czyni ją najstarszą stacją w Lizbonie. Gare do Oriente (Orient Station) to inna duża stacja, która znajduje się nieco poza miastem na obszarze EXPO; krajowe i międzynarodowe połączenia szybką koleją odjeżdżają właśnie stąd. Ponadto Lizbona ma kilka mniejszych stacji kolejowych.

Transport

Chcesz zwiedzić Lizbonę? Taksówki można znaleźć poza terenem stacji, jednak komunikacja miejska jest również dobrze zorganizowana. Dobrym sposobem na zwiedzanie miasta jest na przykład skorzystanie z metra. Niebieska linia odjeżdża z Santa Apolónia. Możesz również skorzystać z autobusu i kontynuować swoją podróż ze stacji. Lizbona posiada także sieć tramwajową. Masz ochotę zobaczyć więcej pięknej okolicy lub wybrzeża? Z łatwością możesz wypożyczyć samochód w Lizbonie na przykład od takich wypożyczalni jak InterRent i Avis. Dobrą alternatywą będzie wypożyczenie roweru.

Usługi

Bilety kolejowe możesz kupić w kasach biletowych lub w biletomatach. Jest tu także punkt informacyjny oraz poczekalnia. Ponadto znajdziesz też przechowalnię bagażu, telefony, bankomaty i udogodnienia dla osób niepełnosprawnych na przykład w toaletach.

Restauracje i sklepy

Oprócz barów i kilku mniejszych restauracji na stacji kolejowej Santa Apolónia znajdziesz kilka sklepów.

Użyteczne linki

Inne lokalizacje wypożyczalni w Lizbona

Poza Lizbona Dworzec kolejowy w Lizbona EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje również ceny wypożyczalni samochodów w następujących lokalizacjach w Lizbona: