Wypożyczalnia samochodów Lizbona Dworzec kolejowy

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Lizbona Dworzec kolejowy za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 8000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Globalna obniżka cen rusza właśnie teraz!
Rabaty do 20% i bogata oferta wypożyczalni Rabat ważny do 2 czerwca - zarezerwuj teraz i oszczędzaj.
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Lizbona Dworzec kolejowy

 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Portugalia
 3. Wypożyczalnia samochodów Lizbona
 4. Lisbon Train Station
EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Informacja na temat lokalizacji dla Lizbona Dworzec kolejowy

Informacje ogólne

Santa Apolónia to centralny dworzec kolejowy i dlatego znajduje się w centrum tego portugalskiego miasta w dzielnicy Alfama. Stacja kolejowa Santa Apolónia została oddana do użytku 1 maja 1865 roku co czyni ją najstarszą stacją w Lizbonie. Gare do Oriente (Orient Station) to inna duża stacja, która znajduje się nieco poza miastem na obszarze EXPO; krajowe i międzynarodowe połączenia szybką koleją odjeżdżają właśnie stąd. Ponadto Lizbona ma kilka mniejszych stacji kolejowych.

Transport

Chcesz zwiedzić Lizbonę? Taksówki można znaleźć poza terenem stacji, jednak komunikacja miejska jest również dobrze zorganizowana. Dobrym sposobem na zwiedzanie miasta jest na przykład skorzystanie z metra. Niebieska linia odjeżdża z Santa Apolónia. Możesz również skorzystać z autobusu i kontynuować swoją podróż ze stacji. Lizbona posiada także sieć tramwajową. Masz ochotę zobaczyć więcej pięknej okolicy lub wybrzeża? Z łatwością możesz wypożyczyć samochód w Lizbonie na przykład od takich wypożyczalni jak InterRent i Avis. Dobrą alternatywą będzie wypożyczenie roweru.

Usługi

Bilety kolejowe możesz kupić w kasach biletowych lub w biletomatach. Jest tu także punkt informacyjny oraz poczekalnia. Ponadto znajdziesz też przechowalnię bagażu, telefony, bankomaty i udogodnienia dla osób niepełnosprawnych na przykład w toaletach.

Restauracje i sklepy

Oprócz barów i kilku mniejszych restauracji na stacji kolejowej Santa Apolónia znajdziesz kilka sklepów.

Użyteczne linki

Często zadawane pytania

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy? Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście. Co muszę zrobić podczas odbioru samochód? Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające. Czy są jakieś dodatkowe koszty? Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem). Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu? W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży. Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"? Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie. Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację? Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej). Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji? W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin). Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Alamo Rent a Car
 • Avis
 • Budget
 • Europcar
 • InterRent
 • Keddy By Europcar

Inne lokalizacje wypożyczalni w Lizbona

Poza Lizbona Dworzec kolejowy w Lizbona EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje również ceny wypożyczalni samochodów w następujących lokalizacjach w Lizbona: