• Opnie klientów 8.4 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Salzburg

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Salzburg za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Globalna obniżka cen rusza właśnie teraz!
Rabaty do 25% i bogata oferta wypożyczalni Rabat ważna do 27 marca - zarezerwuj teraz i oszczędzaj.
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Salzburg

EasyTerra Wynajem Samochodów Salzburg jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Popularne lokalizacje wynajmu samochodów w mieście Salzburg

Następujące lokalizacje wypożyczalni są najbardziej popularne przy wynajmie samochodu w Salzburg

Promocje na wynajem samochodów w Salzburg

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Salzburg.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV
Elektryczny

Wypożyczalnie samochodów w Salzburg

Poniżej wyszczególniono najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Salzburg. Za pomocą jednego wyszukiwania porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni.

 • Europcar

  8.9 (7221)
  Od zł 137 / dzień
 • Budget

  8.4 (8909)
  Od zł 158 / dzień
 • Buchbinder

  8.4 (498)
  Od zł 122 / dzień
 • Sixt

  8.1 (2870)
  Od zł 154 / dzień
 • Enterprise

  8.1 (1691)
  Od zł 154 / dzień
 • Active Car Rental

  8.1 (406)
  Brak dostępnych taryf
 • Alamo

  8.1 (7817)
  Od zł 149 / dzień
 • Megadrive

  8 (396)
  Od zł 110 / dzień
 • GLOBAL Rent-a-Car

  7.9 (747)
  Brak dostępnych taryf
 • National Car Rental

  7.9 (380)
  Brak dostępnych taryf
 • Hertz

  7.9 (6087)
  Od zł 240 / dzień
 • Flizzr

  7.9 (267)
  Brak dostępnych taryf
 • Keddy By Europcar

  7.9 (2945)
  Brak dostępnych taryf
 • Thrifty

  7.8 (4776)
  Od zł 207 / dzień
 • InterRent

  7.7 (5931)
  Brak dostępnych taryf
 • Your Rent

  7.7 (49)
  Brak dostępnych taryf
 • Global Rent a Car

  7.1 (137)
  Brak dostępnych taryf
 • Avis

  6.7 (5289)
  Od zł 174 / dzień
 • Edel & Stark

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.4/10 w 439 recenzjach

Kiedy zarezerwować wypożyczenie samochodu w Salzburg?

Salzburg – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Salzburg), Październik to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Salzburg), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Salzburg), Październik to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Salzburg), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Salzburg - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Salzburg), Październik jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Salzburg - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Salzburg), Październik jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Salzburg - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Salzburg), Październik jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Styczeń to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Salzburg – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Salzburg), Październik jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Styczeń jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Salzburg - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Salzburg), Październik jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Styczeń to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Salzburg – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Salzburg), Październik jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Styczeń to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Salzburg - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Salzburg), Październik jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Styczeń jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Salzburg - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Salzburg) Październik jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Marzec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Salzburg) Październik jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Styczeń jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Salzburg - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Salzburg) Wrzesień to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Salzburg - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć sedana?

W tym miejscu (Salzburg) Październik to najtańszy miesiąc na wynajem sedana. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena wynosi /dzień. Styczeń to najpopularniejszy miesiąc wynajmu sedana w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Wypożyczalnie samochodów w pobliżu Salzburg

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Austria, ale w mieście innym niż Salzburg, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów w kraju: Austria stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Austria chciałabyś wypożyczyć samochód.

Wypożyczalnie samochodów w Salzburg

EasyTerra Wynajem Samochodów Salzburg porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Ferdinand Porsche Straße 7
Gnigler Straße 12

Informacja o lokalizacji dla Salzburg

Wprowadzenie

Salzburg to czwarte co do wielkości miasto w Austrii oraz stolica regionu o tej samej nazwie. Centrum miasta ze swoimi wspaniałymi budynkami w barokowym stylu jest sławne na całym świecie. W 1997 roku zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Ponadto Salzburg znany jest jako miejsce narodzin Amadeusza Mozarta.

Ludność

Ludność Salzburga wzrosła o około 50 % w ciągu ostatnich 50 lat. Miasto liczy obecnie 150000 mieszkańców.

Położenie

Salzburg położony jest wzdłuż rzeki Salzach po Północnej stronie Alp. Nad południową częścią miasta wznoszą się wysokie szczyty Alp a na północy leży pagórkowaty krajobraz Oberösterreich. Salzburg leży 150 kilometrów na wschód od Monachium i 30 kilometrów na zachód od austriackiej stolicy, Wiednia.

Gospodarka

Turystyka, z ponad 4 milionami turystów rocznie, stanowi jeden z filarów gospodarki Salzburga, jednak także sektor finansowy jest dobrze reprezentowany, jak również przemysły energetyczny i wydobywczy.

Ponadto Salzburg jest ważnym centrum edukacyjnym z publicznym uniwersytetem, uniwersytetem medycznym (prywatnym) oraz konserwatorium. Dzięki tej szerokiej ofercie edukacyjnej Salzburg rozwinął się w centrum zaawansowanych technologii.

Lotniska

Lotnisko w Salzburgu zostało nazwane na cześć najsłynniejszego mieszkańca miasta, Wolfganga Amadeusza Mozarta. Lotnisko znajduje się ponad 3 kilometry na południowy zachód od Salzburga.

Transport publiczny

W centrum Salzburga kursują zarówno trolejbusy jak i normalne autobusy. Znajdziesz tu 20 linii. Autobusy kursują bardzo często. 

Do miejsc położonych dalej dojeżdża system miejskiej kolei, tak zwany S-Bahn. Odjeżdża co 30 minut z dworca centralnego. Linia S1 kursuje do słynnej Kaplicy Cichej Nocy w Oberndorfie.

Miasto posiada doskonałe połączenia kolejowe z Monachium, Innsbruckiem, Zurichem i Wiedniem, które są obsługiwane między innymi przez szybką kolej ICE.

Ruch miejski i parkowanie

Jazda po centrum Salzburga może być frustrująca. Ponadto jeżdżąc samochodem przegapisz wiele interesujących miejsc w mieście. Lepiej jest zaparkować samochód na parkingu piętrowym. Istnieje elektroniczny system informacyjny, który prowadzi Cię do wolnego miejsca. System ten zaczyna się na autostradzie w pobliżu Salzburga.

Aby zredukować ruch miejski Rada Miasta stara się wspierać komunikację rowerową. W Biurze Turystycznym dostępna jest szczegółowa mapa rowerowa wraz z sugestiami i wszystkimi atrakcjami miejskimi.

Hotele

Salzburg ma wiele hoteli do zaoferowania. Dla miasta takiej wielkości jest to niezwykłe, że posiada tak dużo (8) hoteli 5 gwiazdkowych i 40 hoteli czterogwiazdkowych. Bardziej tradycyjne hotele znajdują się w centrum miasta, nowoczesne hotele znajdują się w nowszej dzielnicy miasta na prawym brzegu rzeki Salzach.

Źródła zewnętrzne

W poszukiwaniu innych informacji o Salzburgu polecamy skorzystać z wyszukiwarki Google oraz następujących źródeł::

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  100 km/h
 • Język
  German
 • Popularna klasa samochodu
  Ekonomiczny

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Europcar
 • Budget
 • Buchbinder
 • Sixt
 • Enterprise
 • Active Car Rental
 • Alamo
 • Megadrive
 • GLOBAL Rent-a-Car
 • National Car Rental
 • Hertz
 • Flizzr
 • Keddy By Europcar
 • Thrifty
 • InterRent
 • Your Rent
 • Global Rent a Car
 • Avis
 • Edel & Stark
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Austria
 3. Wypożyczalnia samochodów Salzburg