Wypożyczalnia samochodów Charleroi Lotnisko

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Charleroi Lotnisko za Ciebie.

 • Anulowaniegratis
 • Gwarancja najlepszej ceny
 • 8000+ lokalizacji
Wpisz miasto lub kod lotniska
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 8000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Charleroi Lotnisko

 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Belgia
 3. Wypożyczalnia samochodów Charleroi
 4. Charleroi Airport
EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Informacja na temat lokalizacji dla Charleroi Lotnisko

Lotnisko Bruksela-Charleroi w skrócie

Lotnisko Charleroi znajduje się 46 kilometrów od Brukseli w Belgii. Lotnisko nosi nazwę Bruksela Południowe Charleroi, jednakże znajduje się w mieście Gosselies na północ od Charleroi. Charleroi obsługuje ponad 4 miliony pasażerów rocznie. Z przybyciem kilku tanich przewoźników lotnisko bardzo się rozrosło.

Lotnisko nie ma bezpośredniego połączenia koleją, jednakże kursują tu autobusy. Dwa razy w ciągu dnia kursuje minibus w obie strony z lotniska na stację kolejową. Ponadto do lotniska można łatwo dojechać samochodem. Nie ma tu hoteli, jednak w pobliżu lotniska Charleroi znajduje się mnóstwo miejsc, gdzie można znaleźć zakwaterowanie na noc.

Znajdują się tu sklepy i restauracje. Możliwe jest również skorzystanie z bezpłatnego internetu. W terminalu znajdziesz bankomaty oraz automaty sprzedające kwiaty. Jeśli chcesz się zrelaksować znajdziesz fotele do masażu lub możesz skorzystać z (płatnej) wycieczki.

W transporcie lotniczym lotnisko Charleroi oznaczone jest skrótami CRL (kod IATA) oraz EBCI (kod ICAO).

Link do oficjalnej strony Lotniska Charleroi.

Często zadawane pytania

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy? Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście. Co muszę zrobić podczas odbioru samochód? Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające. Czy są jakieś dodatkowe koszty? Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem). Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu? W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży. Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"? Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie. Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację? Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej). Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji? W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin). Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Alamo Rent a Car
 • Avis
 • Budget
 • Dollar Rent a Car
 • Europcar
 • Flizzr
 • Hertz
 • InterRent
 • Keddy By Europcar
 • SIXT Rent a Car
 • Thrifty

Inne lokalizacje wypożyczalni w Charleroi

Poza Charleroi Lotnisko w Charleroi EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje również ceny wypożyczalni samochodów w następujących lokalizacjach w Charleroi:

Lotniska w centrum