• Opnie klientów 8.5 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Zagrzeb

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Zagrzeb za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Ważne do 31 maja
Summer Sale
Do 25% rabatu na wynajem samochodu
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Zagrzeb

EasyTerra Wynajem Samochodów Zagrzeb jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Popularne lokalizacje wynajmu samochodów w mieście Zagrzeb

Następujące lokalizacje wypożyczalni są najbardziej popularne przy wynajmie samochodu w Zagrzeb

Promocje na wynajem samochodów w Zagrzeb

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Zagrzeb.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV
Elektryczny

Wypożyczalnie samochodów w Zagrzeb

Poniżej wyszczególniono najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Zagrzeb. Za pomocą jednego wyszukiwania porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni.

 • Alamo

  8.5 (7907)
  Od zł 91 / dzień
 • Unirent Car Rental

  8.4 (283)
  Od zł 133 / dzień
 • Autounion Car Rental

  8.3 (51)
  Od zł 84 / dzień
 • Nova Rent a Car

  8.1 (125)
  Brak dostępnych taryf
 • Sixt

  7.9 (2930)
  Od zł 91 / dzień
 • Active Car Rental

  7.9 (408)
  Od zł 70 / dzień
 • Europcar

  7.9 (7319)
  Od zł 95 / dzień
 • Avant Car

  7.9 (334)
  Od zł 66 / dzień
 • Enterprise

  7.9 (1708)
  Od zł 101 / dzień
 • Fleet Rent a car

  7.8 (246)
  Brak dostępnych taryf
 • Hertz

  7.8 (6162)
  Od zł 102 / dzień
 • Keddy By Europcar

  7.8 (2992)
  Od zł 87 / dzień
 • Thrifty

  7.8 (4888)
  Od zł 142 / dzień
 • Avis

  7.5 (5349)
  Od zł 83 / dzień
 • FireFly Car Rental

  7.4 (3465)
  Od zł 93 / dzień
 • Budget

  7.4 (9001)
  Od zł 74 / dzień
 • ORYX Rent A Car

  7.3 (131)
  Od zł 61 / dzień
 • Carwiz rent a car

  7.3 (404)
  Od zł 62 / dzień
 • addCarRental

  6.8 (95)
  Od zł 41 / dzień
 • Green Motion

  7.1 (1708)
  Od zł 65 / dzień
 • Global Rent a Car

  6.9 (137)
  Brak dostępnych taryf
 • Goldcar

  6.5 (5106)
  Brak dostępnych taryf
 • Trophy Rent a Car

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf
 • NÜ Car Rentals

  8.1 (19)
  Brak dostępnych taryf
 • Fast Mobility

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf
 • SurPrice car rentals

  7.1 (448)
  Od zł 46 / dzień
 • National Car Rental

  7.9 (384)
  Brak dostępnych taryf
 • Your Rent

  7.7 (49)
  Brak dostępnych taryf
 • McRent

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf
 • Nur Rent a car

  7.1 (19)
  Brak dostępnych taryf
 • Touring Cars

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf
 • OK Mobility

  Brak recenzji
  Od zł 27 / dzień

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.5/10 w 451 recenzjach

Kiedy zarezerwować wypożyczenie samochodu w Zagrzeb?

Zagrzeb – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Zagrzeb), Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Zagrzeb), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Zagrzeb), Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Zagrzeb), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Zagrzeb - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Zagrzeb), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Zagrzeb - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Zagrzeb), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Zagrzeb - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Zagrzeb), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Zagrzeb – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Zagrzeb), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Zagrzeb - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Zagrzeb), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Zagrzeb – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Zagrzeb), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Zagrzeb - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Zagrzeb), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Zagrzeb - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Zagrzeb) Listopad jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Zagrzeb) Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Zagrzeb - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Zagrzeb) Marzec to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Zagrzeb - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć sedana?

W tym miejscu (Zagrzeb) Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem sedana. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu sedana w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Wypożyczalnie samochodów w pobliżu Zagrzeb

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Chorwacja, ale w mieście innym niż Zagrzeb, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów w kraju: Chorwacja stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Chorwacja chciałabyś wypożyczyć samochód.

Wypożyczalnie samochodów w Zagrzeb

EasyTerra Wynajem Samochodów Zagrzeb porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Pile 1
Silvija Strahimira Kranjčevića 46

Informacja o lokalizacji dla Zagrzeb

Wprowadzenie

Zagrzeb to stolica Chorwacji, średniowieczne centrum z niezaprzeczalnymi wpływami Włoch. Odkąd pokój powrócił do Bałkan miasto przyciąga co roku wielu turystów. Nic dziwnego ponieważ miasto oferuje kulturę popularną obok historycznego tła oraz sklepy konkurujące z tymi w Londynie i Mediolanie.

Ludność

Miasto posiadające ponad 800000 mieszkańców jest największym w Chorwacji a jeśli dołączyć tereny otaczające miasto Zagrzeb liczy ponad 1 milion mieszkańców.

Położenie

Zagrzeb znajduje się na północy Chorwacji około 20 kilometrów od granicy ze Słowenią. Miasto zbudowane jest na obu brzegach rzeki Sawy oraz u podstawy góry Medvednica.

Gospodarka

Zagrzeb to ważny węzeł komunikacyjny między Europą środkową i wschodnią i dlatego handel jest bardzo ważny w miejskiej gospodarce. Jeśli chodzi o produkcję przemysłową to trzon stanowią farmaceutyki, elektrotechnologia, chemia, tekstylia i żywność. Coraz więcej turystów odkrywa Zagrzeb: miasto odwiedza ponad pół miliona cudzoziemców każdego roku z czego większość pochodzi z Austrii, Niemiec i Włoch.

Lotniska

Międzynarodowe Lotnisko Zagrzeb znajduje się 14 kilometrów na południowy wschód od miasta. Tanie linie lotnicze często kursują do innych lotnisk w regionie, są to Ljubljana, Graz, Klagenfurt i Trieste.

Transport publiczny

Zagrzeb posiada doskonały system transportu publicznego, który składa się z tramwajów, autobusów i kolei miejskiej. Tramwaje kursują przez całą dobę, chociaż w nocy ich częstotliwość spada. Autobusy są dogodne do transportu poza centrum miasta. Bilety ważne są w autobusach i tramwajach. Jeśli korzystasz z transportu publicznego kilka razy w ciągu dnia, bardziej ekonomicznie będzie nabyć bilet całodniowy zamiast płacić za każdy przejazd.

Wyżej i niżej położone części miasta (stare i nowe miasto) połączone są historyczną koleją linową.

Ruch miejski i parkowanie

Z gospodarczym rozwojem Zagrzebia ruch miejski w stolicy i na jej obrzeżach również się zwiększył, jednakże infrastruktura nie jest na to przygotowana. W rzeczywistości istnieje obwodnica wokół miasta, jednak staje się ona bardzo zatłoczona w trakcie porannych i wieczornych godzin szczytu.

Poza godzinami szczytu trudno jest znaleźć miejsce do parkowania w Zagrzebiu. Miasto z wytężonym wysiłkiem pracuje nad budową podziemnych garaży parkingowych. Niektóre z nich są już ukończone, na przykład Importanne Centar oraz Kaptol Centar.

Hotele

W ostatnich latach hotele w Zagrzebiu znacząco się poprawiły, stare hotele zostały odnowione gruntownie i pobudowano tuzin nowych hoteli. Masz duży wybór w każdej kategorii cenowej. Weź pod uwagę, że Zagrzeb staje się coraz bardziej popularnym miastem, które przyciąga wielu podróżujących biznesmenów. Zarezerwuj swój pokój ze znacznym wyprzedzeniem.

W poszukiwaniu innych informacji o Zagrzebiu polecamy skorzystać z wyszukiwarki Google oraz następujących źródeł:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Croatian kuna
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  Croatian
 • Popularna klasa samochodu
  Ekonomiczny

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Alamo
 • Unirent Car Rental
 • Autounion Car Rental
 • Nova Rent a Car
 • Sixt
 • Active Car Rental
 • Europcar
 • Avant Car
 • Enterprise
 • Fleet Rent a car
 • Hertz
 • Keddy By Europcar
 • Thrifty
 • Avis
 • FireFly Car Rental
 • Budget
 • ORYX Rent A Car
 • Carwiz rent a car
 • addCarRental
 • Green Motion
 • Global Rent a Car
 • Goldcar
 • Trophy Rent a Car
 • NÜ Car Rentals
 • Fast Mobility
 • SurPrice car rentals
 • National Car Rental
 • Your Rent
 • McRent
 • Nur Rent a car
 • Touring Cars
 • OK Mobility
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Chorwacja
 3. Wypożyczalnia samochodów Zagrzeb