• Opnie klientów 8.4 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Nimes Dworzec kolejowy

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Nimes Dworzec kolejowy za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Globalna obniżka cen rusza właśnie teraz!
Rabaty do 25% i bogata oferta wypożyczalni Rabat ważna do 27 marca - zarezerwuj teraz i oszczędzaj.
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Nimes Dworzec kolejowy

EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Oferty wynajmu samochodów Nimes Dworzec kolejowy

Chcesz wypożyczyć mały samochód albo van dla całej rodziny? My zawsze oferujemy najbardziej odpowiedni samochód w najniższej cenie. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów z naszej oferty w Nimes Dworzec kolejowy.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
SUV
Elektryczny

Oferta wypożyczalni w Nimes Dworzec kolejowy

Poniżej przedstawiamy najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Nimes Dworzec kolejowy. Porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni za pomocą jednego wyszukiwania.

 • Rent a car

  8.2 (23)
  Od zł 184 / dzień
 • Sixt

  8.2 (2870)
  Od zł 155 / dzień
 • Alamo

  8.1 (7817)
  Od zł 369 / dzień
 • Keddy By Europcar

  8 (2945)
  Od zł 159 / dzień
 • Europcar

  8 (7221)
  Od zł 194 / dzień
 • Avis

  7.9 (5289)
  Od zł 208 / dzień
 • Thrifty

  7.9 (4776)
  Od zł 199 / dzień
 • Hertz

  7.7 (6087)
  Od zł 190 / dzień
 • Dollar Rent a Car

  7.7 (3783)
  Od zł 199 / dzień
 • Budget

  7.5 (8909)
  Brak dostępnych taryf
 • National Car Rental

  7.4 (380)
  Od zł 351 / dzień

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.4/10 w 439 recenzjach

Średnia cena dzienna za miesiąc w Nimes Dworzec kolejowy

Nimes Dworzec kolejowy – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Nimes Dworzec kolejowy), Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Nimes Dworzec kolejowy), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Nimes Dworzec kolejowy), Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Nimes Dworzec kolejowy), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Nimes Dworzec kolejowy - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Nimes Dworzec kolejowy), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Nimes Dworzec kolejowy - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Nimes Dworzec kolejowy), Październik jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Nimes Dworzec kolejowy - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Nimes Dworzec kolejowy), Październik jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Nimes Dworzec kolejowy – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Nimes Dworzec kolejowy), Październik jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Nimes Dworzec kolejowy - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Nimes Dworzec kolejowy), Październik jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Nimes Dworzec kolejowy – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Nimes Dworzec kolejowy), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Nimes Dworzec kolejowy - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Nimes Dworzec kolejowy), Październik jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Nimes Dworzec kolejowy - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Nimes Dworzec kolejowy) Październik jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Kwiecień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Nimes Dworzec kolejowy) Październik jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Lokalizacja wynajmu samochodów Nimes Dworzec kolejowy

Inne punkty wynajmu w Nimes

Poza Nimes Dworzec kolejowy w Nimes EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje również ceny wypożyczalni samochodów w następujących lokalizacjach w Nimes:

Informacja na temat lokalizacji dla Nimes Dworzec kolejowy

Informacje ogólne

Nîmes znajduje się na południu Francji w regionie Langwedocji-Roussillon. Centrum miasta znajduje się kilometr od stacji kolejowej Nîmes. Z łatwością możesz dojść tam idąc w prostej linii ze stacji przez park. Stacja sięga czasów 1845 roku i wykorzystywana jest dla połączeń TGV na liniach BordeauxDijon i Lille-Tuluza. Historyczne centrum miasta wciąż pokazuje, że miasto odgrywało istotną rolę w czasach Rzymian. Maison Carreé uważana jest za najlepiej zachowaną świątynię rzymską w Europie.

Transport

Chcesz zwiedzić miasto lub region w którym się znajduje? Możesz znaleźć taksówki przed stacją kolejową, 24 godziny na dobę. Nie potrzebujesz rezerwacji. Autobusy miejskie zatrzymują się na przeciwko stacji w Alei Feuchères. Wszystkie autobusy w Nimes zatrzymują się tutaj. Autobusy regionalne zatrzymują się za stacją kolejową na dworcu autobusowym. Kursują również autobusy ze stacji kolejowej na lotnisko w Nimes. A może masz ochotę zwiedzić przepiękną okolicę? Z łatwością możesz wypożyczyć samochód w Nîmes. Na stacji obecne są takie wypożyczalnie samochodów jak Avis, Hertz i Europcar.

Usługi

Bilet kolejowy możesz kupić w kasach biletowych lub biletomatach. Wewnątrz budynku znajduje się punkt informacyjny, który służy także za biuro rzeczy znalezionych. Stacja posiada Wi-Fi, posterunek policji, automaty z przekąskami i budkę robiącą zdjęcia do paszportu.

Restauracje

Wewnątrz hali znajduje się restauracja Paul z daniami na wynos. Możesz tu kupić kanapki i coś do picia. Jeśli masz więcej czasu i chcesz usiąść i zjeść kolację, możesz opuścić stację i przejść na drugą stronę jezdni. Po obu stronach Alei Feuchères znajdziesz bary i knajpy.

Sklepy

Jest tu kiosk Relay, który sprzedaje gazety, magazyny i książki. Na przeciwko stacji w rogu ulicy znajduje się Tabac. Możesz kupić tutaj wyroby tytoniowe jak również inne wcześniej wspomniane artykuły.

Użyteczne linki

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  French
 • Popularna klasa samochodu
  Ekonomiczny

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Rent a car
 • Sixt
 • Alamo
 • Keddy By Europcar
 • Europcar
 • Avis
 • Thrifty
 • Hertz
 • Dollar Rent a Car
 • Budget
 • National Car Rental