• Opnie klientów 8.5 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Perpignan Dworzec kolejowy

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Perpignan Dworzec kolejowy za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Perpignan Dworzec kolejowy

EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Oferty wynajmu samochodów Perpignan Dworzec kolejowy

Chcesz wypożyczyć mały samochód albo van dla całej rodziny? My zawsze oferujemy najbardziej odpowiedni samochód w najniższej cenie. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów z naszej oferty w Perpignan Dworzec kolejowy.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
SUV
Elektryczny

Oferta wypożyczalni w Perpignan Dworzec kolejowy

Poniżej przedstawiamy najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Perpignan Dworzec kolejowy. Porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni za pomocą jednego wyszukiwania.

 • Rent a car

  8.9 (25)
  Od zł 178 / dzień
 • Sixt

  8.2 (2937)
  Od zł 167 / dzień
 • Alamo

  8.2 (7915)
  Od zł 185 / dzień
 • Dollar Rent a Car

  7.9 (3862)
  Brak dostępnych taryf
 • Europcar

  7.8 (7334)
  Od zł 201 / dzień
 • Keddy By Europcar

  7.9 (2995)
  Od zł 147 / dzień
 • Thrifty

  7.7 (4896)
  Od zł 269 / dzień
 • Enterprise

  7.8 (1709)
  Od zł 166 / dzień
 • Hertz

  7.7 (6171)
  Od zł 186 / dzień
 • Avis

  7.4 (5354)
  Od zł 175 / dzień
 • National Car Rental

  7.5 (384)
  Od zł 204 / dzień
 • Budget

  7.5 (9008)
  Brak dostępnych taryf

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.5/10 w 453 recenzjach

Średnia cena dzienna za miesiąc w Perpignan Dworzec kolejowy

Perpignan Dworzec kolejowy – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Perpignan Dworzec kolejowy), Luty to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Maj to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Perpignan Dworzec kolejowy), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Perpignan Dworzec kolejowy), Grudzień to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Maj to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Perpignan Dworzec kolejowy), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Perpignan Dworzec kolejowy - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Perpignan Dworzec kolejowy), Grudzień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Maj jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Perpignan Dworzec kolejowy - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Perpignan Dworzec kolejowy), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Maj jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Perpignan Dworzec kolejowy - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Perpignan Dworzec kolejowy), Grudzień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Maj to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Perpignan Dworzec kolejowy – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Perpignan Dworzec kolejowy), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Maj jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Perpignan Dworzec kolejowy - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Perpignan Dworzec kolejowy), Grudzień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Maj to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Perpignan Dworzec kolejowy – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Perpignan Dworzec kolejowy), Kwiecień jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Maj to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Perpignan Dworzec kolejowy - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Perpignan Dworzec kolejowy), Grudzień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Maj jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Perpignan Dworzec kolejowy - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Perpignan Dworzec kolejowy) Luty jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Maj jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Perpignan Dworzec kolejowy) Październik jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Perpignan Dworzec kolejowy – Kiedy wynajem samochodu dostawczego jest najtańszy?

W (Perpignan Dworzec kolejowy) Maj jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód typu van pasażerski. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Maj to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód typu van pasażerski w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Lokalizacja wynajmu samochodów Perpignan Dworzec kolejowy

Inne punkty wynajmu w Perpignan

Poza Perpignan Dworzec kolejowy w Perpignan EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje również ceny wypożyczalni samochodów w następujących lokalizacjach w Perpignan:

Informacja na temat lokalizacji dla Perpignan Dworzec kolejowy

Informacje ogólne

Stacja kolejowa Perpignan sięga czasów 1858 roku; Niezwykła hala została udekorowana przez dobrze znanego artystę Salvadora Dali. Na stacji możesz znaleźć oryginalny budynek po jednej stronie Bulwaru du Conflent oraz zupełnie nowego budynku po drugiej stronie na Bulwarze St. Assiscle. Centrum miasta leży w odległości około 600 metrów. Opuść stary budynek i idź na wschód.

Z Perpignan TGV odjeżdża w kierunku Paryża-Gare de Lyon. Są również nocne pociągi do Strasburga i Luksemburga. Ponadto znajdziesz też połączenie do Hiszpanii, na przykład Barcelony i Madrytu. Perpignan znajduje się w regionie Langwedocji-Roussillon na południu Francji w pobliżu granicy z Hiszpanią, około 15 kilometrów od Morza Śródziemnego i 60 kilometrów od Pirenejów. Miasto znane jest ze swoich wpływów katalońskich. 

Transport

Chcesz odkryć Perpignan lub jego okolicę? Postój taksówek można znaleźć przed budynkiem nowej stacji na Bulwarze St. Assiscle. Znajdziesz tu kilka firm taksówkowych i nie potrzebujesz ich rezerwować. Autobusy miejskie Perpignan oraz autobusy dalekobieżne odjeżdżają zza stacji na Bulwarze St. Assiscle. Chcesz wypożyczyć samochód w Perpignan? Możesz znaleźć takie wypożyczalnie samochodów jak Avis i Europcar na poziomie -1 nowej stacji. Są one samoobsługowe, wiec są otwarte 24 godziny na dobę. Wypożyczalnia rowerowa znajduje się w nowym budynku obok Europcaru.

Usługi

W obu halach znajdują się punkty informacyjne. Słynna poczekalnia udekorowana przez Salvadora Dali otwarta jest od 6:50 rano. Jest tu również przechowalnia bagażu, łazienki, budki robiące zdjęcia, skrzynki pocztowe i bankomaty. Bilet kolejowy możesz kupić w kasie biletowej w hali. Stacja kolejowa posiada także Wi-Fi i AED.

Restauracje

Na stacji kolejowej jest buffet i restauracja "Daily", gdzie możesz szybko przekąsić kanapę lub napić się kawy.

Sklepy

Znajdziesz tu dwa kioski po jednym w każdej sekcji stacji. Kiosk Relay oferuje szeroki wybór gazet, magazynów i książek.

Użyteczne linki

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  French
 • Popularna klasa samochodu
  Ekonomiczny

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Rent a car
 • Sixt
 • Alamo
 • Dollar Rent a Car
 • Europcar
 • Keddy By Europcar
 • Thrifty
 • Enterprise
 • Hertz
 • Avis
 • National Car Rental
 • Budget