• Opnie klientów 8.4 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

landing_page.search_main.title.worry_free

landing_page.search_main.subscript.worry_free

Wypożyczalnia samochodów Awinion

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Awinion za Ciebie.

 
 
 
Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni

usps_block.worry_free.title usps_block.worry_free.title.worry_free

 • search_main.usp.worry_free.covered_own_risk search_main.usp.worry_free.covered_own_risk_subscript
 • search_main.usp.worry_free.unlimited_mileage search_main.usp.worry_free.unlimited_mileage_subscript
 • search_main.usp.worry_free.only_the_best_rental_companies search_main.usp.worry_free.only_the_best_rental_companies_subscript
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Globalna obniżka cen rusza właśnie teraz!
Rabaty do 25% i bogata oferta wypożyczalni Rabat ważna do 1 lutego - zarezerwuj teraz i oszczędzaj.
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Awinion

EasyTerra Wynajem Samochodów Awinion jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Promocje na wynajem samochodów w Awinion

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Awinion.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
SUV
Elektryczny

Wypożyczalnie samochodów w Awinion

Poniżej wyszczególniono najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Awinion. Za pomocą jednego wyszukiwania porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni.

 • Alamo

  9 (7778)
  Od zł 124 / dzień
 • Avis

  8.6 (5258)
  Od zł 128 / dzień
 • Thrifty

  8.2 (4742)
  Od zł 141 / dzień
 • Europcar

  8.1 (7170)
  Od zł 100 / dzień
 • National Car Rental

  8.1 (378)
  Od zł 145 / dzień
 • Sixt

  8 (2824)
  Od zł 116 / dzień
 • Keddy By Europcar

  8 (2916)
  Od zł 81 / dzień
 • Rent a car

  8 (23)
  Brak dostępnych taryf
 • Enterprise

  7.9 (1687)
  Od zł 141 / dzień
 • Dollar Rent a Car

  7.9 (3760)
  Od zł 141 / dzień
 • Hertz

  7.9 (6042)
  Od zł 141 / dzień
 • Budget

  7.5 (8847)
  Od zł 130 / dzień
 • ADA

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf
 • AVIS Car-Away

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.4/10 w 433 recenzjach

Kiedy zarezerwować wypożyczenie samochodu w Awinion?

Awinion – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Awinion), Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Awinion), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Awinion), Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Awinion), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Awinion - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Awinion), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Awinion - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Awinion), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Awinion - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Awinion), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Awinion – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Awinion), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Awinion - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Awinion), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Awinion – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Awinion), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Awinion - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Awinion), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Awinion - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Awinion) Styczeń jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Awinion) Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Awinion - Kiedy najtaniej wynająć samochód sportowy?

W tej lokalizacji (Awinion), Maj jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu sportowego. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałym okresie roku średnia cena wynosi dziennie. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc, w którym można wynająć samochód sportowy w tej lokalizacji, średnia cena to wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Awinion - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Awinion) Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Awinion - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć sedana?

W tym miejscu (Awinion) Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem sedana. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena wynosi /dzień. Październik to najpopularniejszy miesiąc wynajmu sedana w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Wypożyczalnie samochodów w pobliżu Awinion

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Francja, ale w mieście innym niż Awinion, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów w kraju: Francja stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Francja chciałabyś wypożyczyć samochód.

Wypożyczalnie samochodów w Awinion

EasyTerra Wynajem Samochodów Awinion porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

130 Av. Pierre Semard, 84000 Avignon, France
151 Av. Pierre Semard, 84000 Avignon, France
16 Bd Saint-Michel
178 Rue de l'Aulanière
300 Chem. de la Croix de Noves, 84000 Avignon, France
3017 Rte de Marseille, 84140 Avignon, France
430 Rue du Grand Gigognan, 84000 Avignon, France
672 Rue de l'Aulanière
816 Rue de l'Aulanière, 84000 Avignon, France

Informacja o lokalizacji dla Awinion

Wprowadzenie

Dobrze znana rzeka Rodan przepływa przez centrum Awinionu. Most nad Rodanem uczynił miasto sławnym. Jest to most z bardzo popularnej piosenki: "Sur le pont d'Avignon". Centrum otoczone jest przez ciągnący się na długości czterech kilometrów średniowieczny mur. Obwarowane miasto jest synonimem festiwalu sztuki, który odbywa się tu w ostatnich trzech tygodniach lipca. Znajduje się tu również Palais des Papes (Pałac Papieski). W trakcie Rewolucji Francuskiej podjęto próby zburzenia pałacu. Przetrwał wszystkie próby zniszczenia go i wykorzystywany jest w organizacji corocznego festiwalu dla ważnych produkcji teatralnych.

Ludność

Awinion liczy 90000 mieszkańców. Dzięki dużej liczbie studentów (9000) Awinion jest stosunkowo młode. Od XIV do XVIII wieku różni papieże żyli w Awinionie. W 1791 roku w okresie Rewolucji Francuskiej miasto zostało zaanektowane przez Republikę Francuską.

Położenie

Awinion znajduje się na południowym wschodzie Francji około 100 kilometrów od Morza Śródziemnego. Na lewo od Awinionu leży Masyw Centralny a na prawo od miasta znajdują się podwaliny Alp. Co jest najbardziej unikalne w położeniu Awinionu to fakt, że Rodan dosłownie tnie miasto na pół.

Gospodarka

Gospodarka Awinionu zależy w znacznym stopniu od Turystyki. Co roku wielu turystów przyjeżdża do Prowansji, gdzie znajduje się Awinion. Prowansja oferuje przepiękną scenerię, nietkniętą przyrodę i wiele historii i sztuki. Tylko nieliczni pomijają Awinion. Turyści przyjeżdżają do Awinionu dla jego obwarowanego starego miasta, Palais des Papes, etc. Można również skorzystać z wycieczek po rzece Rodan, która meandruje przez miasto. Innym ważnym źródłem dochodu jest coroczny festiwal sztuki. Do rozwoju gospodarki przyczyniają się również miejskie uniwersytety, które przyciągają młodych ludzi i tworzą miejsca pracy. 

Lotniska

Awinion posiada jedno lotnisko Aeroport Awinion-Caumont, które znajduje się 8 kilometrów na południowy zachód od miasta.

Transport publiczny

Z Awinionu nie można dojechać do lotniska transportem publicznym. Możesz skorzystać z wypożyczonego samochodu lub złapać taksówkę. Koszt podróży taksówką w jedną stronę wynosi 15 €. Z miejskiego dworca autobusowego możesz pojechać na przykład do Nicei i Paryżą. Możesz również skorzystać z Eurolinera do różnych innych miast (w Europie). Główna stacja kolejowa Awinionu znajduje się w centrum miasta. Zaraz za miastem znajduje się stacja kolejowa, która może obsługiwać pociągi TGV (na przykład połączenie w obie strony do Paryża). Za dwa euro możesz skorzystać z minibusów, które zabiorą Cię na stację. Po mieście możesz poruszać się autobusami obsługiwanymi przez firmę TCRA. Bilety można kupić w autobusie. Bilet w jedną stronę kosztuje nieco powyżej 1 € a karta z 10 przejazdami to koszt 8 €.

Ruch miejski i parkowanie

Mało prawdopodobne jest, że parkowanie i ruch miejski w Awinionie sprawią Ci kłopot, chyba, że zdecydujesz się odwiedzić miasto w okresie trwającego festiwalu sztuki. Jeśli to taki przypadek to miasto będzie bardzo zatłoczone i jest mała szansa na to, że znajdziesz miejsce do parkowania. Jazda po Awinionie również będzie sprawiać wrażenie znacznie bardziej chaotycznego doświadczenia.

Hotele

W trakcie festiwalu sztuki niemożliwe jest zarezerwowanie miejsca jeśli nie zrobiłeś tego kilka miesięcy z wyprzedzeniem. W innym czasie także lepiej jest zarezerwować miejsce z wyprzedzeniem, chyba, że odwiedzasz Awinion poza szczytem sezonu.

Źródła zewnętrzne

W poszukiwaniu innych informacji o Awinionie polecamy skorzystać z wyszukiwarki Google oraz następujących źródeł:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  French
 • Popularna klasa samochodu
  Ekonomiczny

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Alamo
 • Avis
 • Thrifty
 • Europcar
 • National Car Rental
 • Sixt
 • Keddy By Europcar
 • Rent a car
 • Enterprise
 • Dollar Rent a Car
 • Hertz
 • Budget
 • ADA
 • AVIS Car-Away
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Francja
 3. Wypożyczalnia samochodów Awinion